Przeskocz do treści

Jej dodatkowy wskaźnik dla surowych typów?

American Brooklyn Decker to z pewnością nie tylko tajemnicza wersja Wiktoria, w tym roku również określiła w tym roku cover popularnego trendu mody prysznicowej w czasopiśmie "Athletics Illustrated". Zamiast zakazać niektórych artykułów spożywczych pochodzących z ich trybu diety, 22 lat starych składników odżywczych dodaje.

Na poranną posiłek jada jogurt grecki wraz z wieloma jagodami, a nawet omletem pochodzącym ze zdrowego białka, poinformowała "US Weekly". Obiad i kolacja będzie produktem mięsnym, zazwyczaj kurze na stole. W tym celu będą tu warzywa lub sałatka z tuńczykiem.

Pomiędzy żywnością, Brooklyn Decker posiada mieszankę orzechów, marchwi, a także kompostu. Aby ukształtować swoje ciało fizyczne, takie jak ćwiczenia jogi wraz z instrukcjami sportowymi. Po prostu zakłada, działa na długich dystansach. Jej końcówka piękna: masa ciała samolotu.

Zwykle jada każdą drobiazgę, ale z umiarem

"Wielu kobiet obawia się wagi ciała, biorąc pod uwagę, że czują, że są olbrzymie", powiedziała piękna blondynka w rozmowie kwalifikacyjnej z AMICA online. "Jednak kontrast jest prawdą, ja czyni je szczuplejszymi, określonymi, a także sprawiają, że wierzę w silne".

 Zwykle jada każdą drobiazgę, ale z umiarem.Zwykle jada każdą drobiazgę, ale z umiarem. "Na szczęście zdrowe i zrównoważone jedzenie wraz z licznymi białkami, a także wegetariańskie smaki mnie naprawdę dobre", mówi. A także, gdy tydzień, gwiazdy "Pancernik" umożliwiły dostawę cukru, takiego jak mrożony jogurt czy gummy niedźwiedzie rozszerzać.

Candice Swanepoel udało się na wiele badań na temat malarstwa magazynów. Jednak za jej pragnienie fizyczne ciało nie jest po prostu genialną genetyką. "Mam osobisty instruktor fitness, a także trenować. Z nim co najmniej trzy razy w tygodniu ", twierdził South African." Często jestem dodatkowo kursy baletowe ".

Trzeba powiedzieć, że mieszanka tych trzech cech jest rzeczywiście niezbędna

23-latek tworzy ćwiczenia ćwiczeń jogi i walczy, przed rozpoczęciem programu, podniosła instruktaż. Nie na pewno zbyt na pewno nie na talerzu - nigdy nie nadeszła pełna zapakowana do ręki. Prywatne pokarmy składają się głównie z wielu warzyw, a także kurczaka - aby pomóc kulturystyce.

Jej dodatkowy wskaźnik dla surowych typów? "Pijam dużo wody". Zwiększyć rozmiar. "Sekret naprawdę nie jest odpowiedzialny za mój charakter", wyjaśnia Doutzen Kroes. Idę tylko zajęcia sportowe, dużo spać, a także karmię mnie zdrowym. Trzeba powiedzieć, że mieszanka tych trzech cech jest rzeczywiście niezbędna "- twierdzi Doutzen Kroes, a jej ulubiony trening - gumowe odbijanie!"

Z niską nogą pozostaje moje pośladki w formie ", opisuje. Jej malutkie dziecko jest dodatkowo gorączką 27-latka. Poza tym brakuje węglowodanów i słodyczy. Aby zawsze się trzymać, Holendrzy zadzwonili do swojej pracy: "inni muszą iść codziennie rano w biurze, muszę wyglądać". powiększać.

 Dzisiaj "sprawia, że ​​moje fizyczne nadwozie jest dopasowane, a także stonowany karton", mówi Marisa MillerTuż przed tym, jak Marisa Miller była w rzeczywistości znanym stylem, stworzyła swój system ciał sportowych. Możliwości szkoły średniej, dziś 33-latek osiągnął sukces jako piłkarz siatkówki. Później poświęciła się surfingowi, a także natychmiast trafiła na plażę Santa clam Barbara przez słynnego fotografa Celebritya Mario Testino.

Dzisiaj "sprawia, że ​​moje fizyczne nadwozie jest dopasowane, a także stonowany karton", mówi Marisa Miller. "Biorąc pod uwagę fakt, że przenosząc całe ciało fizyczne, z dystansu wokół najmniejszych zadań".

W porównaniu do "zdrowia faceta" omówiono dodatkowo postać przyzwyczajeniową: "aby móc karmić własne wezwania do wysokiego rozpoznania ciała". To jest najlepsze, jeśli spojrzeć na jego ciało. , jeśli naprawdę chcę porzucić ciężar, więc wkładam znacznie częściej mniej. Mogłem zjeść talerz z nachosu. nago na pewno nigdy ".